? مجموعه تلویزیونی «پوریای ولی»
سایت تفریحی سرگرمی ماه فان

مجموعه تلویزیونی «پوریای ولی»

مجموعه تلویزیونی «پوریای ولی»

انتخاب بازیگر برای مجموعه «پوریای ولی»

مسعود جعفری جوزانی، قرار است برای انتخاب بازیگران فیلم- مجموعه «پوریای ولی» از میان علاقه‌مندان به بازیگری، تعداد کثیری را به‌عنوان بازیگران نقش‌های مختلف، انتخاب کند …

به گزارش شبکه ایران و به نقل از «بانی فیلم» یک پروژه بزرگ سینمایی- تلویزیونی قصد دارد برای تربیت و تعلیم نسل تازه بازیگران در روزهای آینده، فراخوان جذب علاقه‌مندان به دنیای بازیگری را در معرض دید عموم قرار دهد.

مسعود جعفری جوزانی، کارگردان شناخته شده کشورمان قرار است برای بازیگران فیلم- مجموعه «پوریای ولی» از میان علاقه‌مندان به بازیگری، تعداد کثیری را به‌عنوان بازیگران نقش‌های مختلف، انتخاب کند.

راه‌اندازی آکادمی بازیگری برای تربیت و آموزش علاقه‌مندان به این رشته‌ هنری از پروژه‌های مهمی است که قرار است جعفری جوزانی در آینده نزدیک خبر آغاز به کار و چگونگی ثبت‌نام داوطلبان و نیز نحوه فعالیت این آکادمی را اعلام کند.

این حرکت فرهنگی، دستاوردهای بزرگی را در عرصه بازیگری برای سینما و تلویزیون به ارمغان خواهد آورد و خلاء ناشی از تکراری شدن بازیگران در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را از میان خواهد برد.

گفتنی است پروژه عظیم فیلم- سریال «پوریای ولی» محصول سیما فیلم است و جوزان فیلم تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.

«پوریای ولی» از تولیدات ممتاز سیما فیلم است که درحال حاضر مراحل نهایی نوشتن فیلمنامه را می‌گذراند.

مسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان فیلم- مجموعه «پوریای ولی» از فیلمسازان شناخته شده‌ای است که آخرین ساخته‌اش سریال «در چشم باد» با استقبال گسترده‌ای از سوی تماشاگران تلویزیون روبه‌رو شد.
برچسب ها :

ارسال نظر
 پرتال سرگرمی ماه فان

1,015 بازدید