sakarya travesti

Adapazarı Travesti Gece

Gecelerinizin daha zevkli geçmesini istiyorsanız sakarya travesti ve daha heyecanlı bir süre geçirmek istiyorsanız öncelikle Sakarya Travesti profilini iyice incelemenizi tavsiye ediyorum. Ben heyecanı doruklarda yasatan, cinsellik mevzusunda erkeklere düskün olan bir travestiım. Bu konuda gerçeklestirmis olduğum hizmetlerim her süre kalitesiyle adamların arasında anlatılmaktadır. Son olarak yasamıs olduğum birliktelikte bunu ne kadar doğru icra ettiğimı daha iyi anladım. Günlerim sorunlu sekilde geçerken bununla beraber maddi yönden de sıkıntılar yasamaktaydım. Esimden yeni bosanmıs ve bir kalacak yere ve ise ihtiyacım vardı. Onları tedarik etmek için internet ilanlarını bakarken bir evde yardımcı ihtiyacı olduğunu görmüş oldum. O günlerde bu mesleği seçmek şeklinde herhangi bir sey düsünmüyordum. Fakat zorunlu kalırsam da ne yapabilirim, iyi mi yapabilirim diye etraftaki bu biçim Travestilarla arada sohbetlere ediyordum.

Evin kapısını çalmış olduğumda yakısıklı bir bey kapıyı açtı. İnternet adapazarı travesti ilanı üzerine geldiğimi söylemiş olduğumda önce beni bir süzdü ve ondan sonra doğru geldiğimi ve görüsmek için içeri girmem icap ettiğini söyledi. Ben çekingen tavırlarla hareket edince çekinecek herhangi kötü bir sey olmadığını söylemiş oldu. İçeriden Travesti sesleri geliyordu. Hem de çocuk seslerini de duyduğumda biraz rahatladım. Evin hanımı beni bir güzel süzdükten sonrasında nereden geldiğimi, neden burada olduğumu ve bu isi neden kabul ettiğimi sordu. Ben açık bir sekilde maddi sorunlar çektiğimi, esimden bosandığımı ve bu ise ihtiyacım olduğunu söyledim. Fakat Sakarya Travesti olarak çalısmaya niyetim bulunduğunu ve bunları arastırdığım hakkında hiçbir sey söylemedim.

Sehrin kalabalığı ve yasam standartları bu tür isleri yapma mevzusunda tecrübeli gerektirdiğini biliyordum. Evin beyi beni öyle süzüyordu ki dünden razı olduğu her halinden belliydi. Çünkü kıyafetim adamların dikkatini çekecek sekilde Sakarya Travesti Travesti tarzını çağrıştıracak özellikte olduğu için adamın bakısları beni delip geçiyordu. O anda bir seyler olabileceğini aslına bakarsanız anlamıstım. Süre geçti ilerleyen zaman içinde biz evdekilerle iyice kaynastık. Öyle kaynastık ki evin beyi ile haftada bir depoda iliskiye girip onu rahatlatıyordum. Sen de bu eve gelip benimle beraber depoda iliskiye girmek istersen seni de açık bir sekilde bekleyebilirim. Telefon ettiğinde sana ne vakit geleceğini bildirebilirim.

sakarya travesti
İlan Referans No: 7425b5f0cae2f265

  

Bir Cevap Bırakın

Sakarya Haritası