sakarya travesti

Adapazarı Travesti Nazan

Profesyonel bir ilişki kurmak sakarya travesti istediğinizde Sakarya Travesti Nazan sizlerin ilk tercihi olmalıdır. İddialı olduğum kadar sözümün arkasında duran bir Travestiım. İri göğüslerimle her fantezinizi en ince detayına kadar gerçekleştirecek yapıya sahibim. Özellikle olgun travesti porno videoları seyreden azgın erkekle benimle sevişmenin keyfini ve anlamını çok iyi bilir. Size buran daha bu mesleğe başlamadan önceki cinsellik öykü biçimi maceralarımdan anlatınca nasıl bir cinsellik düşkünü travesti olduğumu daha iyi anlayabilirsiniz. Yeni evlenmiştim. Esimin beli ağrıdığı için yeterince beni doyuramıyordu. O sıralar kız kardeşimde evlenmiş ve bana sık sık geliyorlardı.

Özellikle yazları geldiklerinde kız kardeşimin esi ile gece herkes uyuduktan sonra balkonda oturur saatlerce sohbet ederdik. Her konuşmanın sonucunda ben isi sekse travesti erkek ilişkisine bağlardım. Özellikle enişte bacağıma yatarak hafif sürtünüşleri beni deli ederdi fakat cesaretimi toplayıp ilişkiyi Sakarya Travesti kıvamına getiremezdim. Kimi zaman enişte öyle hareketler yapıyordu ki beni iyice çıldırtıyordu. Son olarak basını bacaklarımın arasına sokarak hazinemi koklaması bardağı taşıran son damla olmuştu. Klitorisime dokunuşları adapazarı travesti elimi, basının üzerine koymama niçin oldu. Basını okşayarak bastırdım.

İste o ana ipler kopmuştu ben bacaklarımı aralayarak her şeyi öğüne sermiştim. Tüm mesele balkonda karsıdan görünme korkusu vardı. Basının üzerine bir şeyler örterek beni orgazmdan çıldırtıncaya kadar yalamasına izin verdim. Bende elimi onun aletine atmış mastürbasyon yapıyordum. İkimizde sevişmek için deli oluyorduk. Ben yavaşça içerdekileri denetim ettikten sonra boş odaya elinden tuttuğum benzer biçimde sürükledim. Derhal yere uzanmasını istedim. Uzanması ile aletinin üzerine oturmam bir oldu. O denli ıslanmıstım ki nerede ise Travesti Sakarya hazinemin suları üzerine damlayacaktı. Elimle aletini tutarak hazineme yerleştirdim. Ses çıkarmamak için elimi ağzıma kapattım. Uzun süre seviştikten sonra içime ne varsa boşaldı. İste o andan sonra bunu iki günde bir meydana getirmeye basladık. Birbirimize âşıktık şefkatli sevişiyorduk. Bir vakit sonra esimden boşandım ve maddi kaynak olması için bu mesleğe basladım.

sakarya travesti
İlan Referans No: 8625b5f0caf37f6d

  

Bir Cevap Bırakın

Sakarya Haritası