sakarya travesti

Adapazarı Travesti Semra

Erkek fantezilerinde yer sakarya travesti edinen hayalinizi Sakarya Travesti Semra yerine getirecektir. şimdi erkekler olarak grup sex denildiğinde ilk aklınıza gelen birkaç tane hanımefendi birkaç tane adam bir odada kim kime denk gelirse geçiren ve birbirini becerecek kalabalık düşünüyorsunuz, fakat çok yanıldığınızı ben size en uygun şekilde anlatırım. Hem de çok iyi anlatırım. şimdi siz diyorsunuz ki ben iki hanımefendi aynı anda idare eder çok ta güzel beceririm. O işte biraz zor. Çünkü ben 27 yaşında 1.71 boyunda ve 70 kilo bedenimle doyumsuz olunca biraz zor becerirsin beni doyurmak için bel gerekir mümkün mü acaba. İki posta atarsın ondan sonra mola istersin. Fakat ben doyumsuz seksi bedenimle sana beş postta atarım bana mısın demem. Daha yok mu diye seni altımda inletirim. İşte benim grup seks anlayışım bu yüzden ortaya çıktı.

Yakın zaman içinde Sakarya Travesti olarak bu bölgede çalışmaya başladım. Her gelen erkek partnerim üçüncü postadan sonra bana başlıyor daha önce sevişmelerinden anlatır mısın demeye. Niçin acaba hiç düşündünüz mü? Çünkü enerji sonlandı. Kriko kaldırmıyor. Fakat ben seanslarımda sizlere öyle taktikler ve teknikler uyguluyorum hem enerjiniz gecenin tamamına yayılıyor aynı adapazarı travesti zamanda sizin kendinize güveniniz tazeleniyor. Öyle meslektaşım şeklinde enerjin bittiyse haydi yatalım sabah uyanırız demiyorum. Yönetimi bana bırakırsanız sizleri sabah dipçik şeklinde veda öpücüğü ile gönderiyorum.

Ben her arayan partnerime yanında arkadaşını getirirsen sana indirim yaparım diyorum. Önce tuhaf karşılasalar da gecenin gidişatı içinde ne kadar haklı olduğumu anlıyorlar. Çünkü arkadaşı ile gelen ikili erkek grupları ile daha şehvetli ve arzulu sevişmeler yapıyorum. Biriniz enerjisinden düştüğünde diğerinizle devam ederek hem ben zevk alıyorum, bununla beraber gecenin tüm bunlarında sizlere ait oluyorum. İşte benim Sakarya Travesti Travesti anlayışımda bu şekilde. Çok ısrarcı olduğunuzda iki travesti iki erke olalım derseniz yedekte beklettiğim asistanım sizlerin iliklerine kadar boşalmaşını şağlıyor. Bu konuda endişeniz olmasın. Fakat ben profilimde her vakit iki adam tek travesti grup sex tercih ettiğimi belirtmekteyim. Arzularınızı ve isteklerinizi bu şekilde karşılayabilirsiniz. Bana ikiniz de azca gelseniz de idare ederim, sıkıntı olmaz.

sakarya travesti
İlan Referans No: 6045b5f0e3b2feed

  

Bir Cevap Bırakın

Sakarya Haritası